top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Kung fu cam 2023
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

KUNG FU CAMP 2024

Termíny campu

13. 07. - 20. 07. 2024

20. 07. - 27. 07. 2024

27. 07. - 3. 08. 2024 

3. 08. - 11. 08. 2024

Camp pre deti a mládež

Skvelé leto pre deti a mládež v šaštínskych lesoch. Leto plné zábavy, bojových umení a novej akčnej kung fu rozprávky Kotman.

Tréningy bojových umení, sebaobrana, work out, kúpanie, výlety, hudba, zakladanie ohňa, stavba a hry v pevnosti Walla, výroba zošitov, aktivity, dixit, návšteva baziliky v Šaštíne a samozrejme natáčanie pokračovania letnej campovej akčnej rozprávky Kotman.

Miesto

Šaštín Stráže - Gazárka
 

Camp a jeho okolie

Chata je situovaná v lese, v blízkosti sú jazerá, bufety, pizzeria, bazilika, detské športové ihrisko, workoutové ihrisko, zmrzlina, náučný lesný chodník, pieskové duny vhodné na oddych a nácvik akrobacie a vlastné, rokmi budované lesné cvičisko - pevnosť Walla.

Už 95 zrealizovaných pobytových podujatí. 
Škola Šeliem v spolupráci s Akademia Natura a s Detskou organizáciou Fénix organizuje a realizuje letný Kung fu Camp pre deti a mládež už 18 rokov v šaštínskych lesoch v letovisku Gazárka.
Prečo?

Les, voda, príroda, čistý vzduch a príjemní ľudia nás presvedčili, že práve Záhorie Gazárka je pre nás to pravé.

Strava

Strava  3x denne  (raňajky, obed, večera), pitný režim

Program campu 2024

Program je prispôsobovaný počasiu.

Sobota

príchod na camp, zoznamovacie aktivity, prechádzka do okolia, návšteva pevnosti Walla, večerná opekačka, večerný výlet na piesočné duny, zoznámenie sa s konceptom akčnej rozprávky Kotman 6.

Nedeľa

ranná rozcvička, beh, krátky ranný tréning - nácvik formy, úprava pevnosti Walla, návšteva Baziliky v Šaštíne, opekačka, oddychové a kreatívne aktivity (výroba zošitov/denníkov)

Pondelok

ranná rozcvička, beh, krátky ranný tréning - nácvik formy, úprava a tréning v pevnosti Walla, piesočné Duny, kúpanie, opekačka, oddychové aktivity, spoločenské hry

Utorok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, úprava a tréning v pevnosti Walla, návšteva polostrova, bufet, preskúmanie "hlavného" lesa, poznávanie miestnej fauny a flóry, opekačka, aktivity

Streda

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, tréning v pevnosti Walla a nácvik duelov, piesočné duny - tréning a nácvik duelov, kúpanie, opekačka, oddychové aktivity, Kotman 6.

Štvrtok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, Kotman 6., Šaštín Stráže - geo výlet, zmrzlina, tréning v pevnosti Walla a nácvik duelov, opekačka, večerný výlet na piesočné duny - pozorovanie večernej prírody, tréning senzibility

Piatok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, natáčanie duelov v pevnosti Walla a na dunách, kúpanie, Kotman 6., opekačka, oddychové aktivity, večerný výlet

Sobota

upratovanie, balenie, odchod z campu

Ubytovanie

Ubytovanie je realizované v murovanej chate.

Vybavenie: štandardné vybavenie chaty, izby, 2x WC, 2x sprcha, 2x chladnička, 2x mikrovlnka, cvičisko, ohnisko, terasa, priestor na oddych, ranné rozcvičky, tréningy a hry.

Príchody/odchody

Doprava na camp je individuálna.

Príchod na camp: 18:00

Odchody z campu: 9:00

Účastnícke poplatky

1 turnus:   180 €

2 turnusy: 280 €

Registrujte sa na našom podujatí.

Po vyplnení prihlášky zasielame údaje k úhrade účastníckych poplatkov a základné organizačné pokyny.

Úhradou účastníckeho poplatku potvrdzujete účasť na podujatí. Každá registrovaná prihláška je rezervovaná na dobu 2 týždňov. 

Koncom školské roku zašleme prihláseným a registrovaným účastníkom campu:

- Organizačné pokyny: zoznam vecí na camp

- Potvrdenia (odovzdať vypísané a podpísané pri príchode na camp): potvrdenie o bezinfekčnosti, súhlas s výrobou a propagáciou audiovizuálnych a vizuálnych materiálov, súhlas so spracovaním osobných údajov a informovaný súhlas

Dané dokumenty vyplnené a podpísané + a kópiu preukazu poistenca, kópia ID prosíme odovzdať pri príchode na camp. 

Vreckové

Odporúčané týždenné vreckové: 10-15 €

Mobilné telefóny a elektronické zariadenia

Organizátor nezodpovedá za stav a prípadnú stratu mobilných alebo iných elektronických zariadení. Mobilné telefóny sú povolené, avšak pokynom organizátora ostávajú umiestnené na chate. V prípade, že tento pokyn nebude rešpektovaný, organizátor nezodpovedá za prípadnú stratu.

Prihláška na Kung fu camp 2024

ĎAKUJEME ZA PRIHLÁŠKU NA KUNG FU CAMP

Kung fu camp 2020

Archív Kung fu campov
Škola Šeliem - Zlatý Fénix - 15 rokov na Gazárke.Letné sústredenia, Kung campy, letné školy bojových umení, podujatia Akademia Natura, Kung fu víkendy