top of page
Kung fu cam 2023
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

KUNG FU CAMP 2024

Termíny campu

10. 07. - 17. 07. 2024

17. 07. - 24. 07. 2024

24. 07. - 31. 07. 2024 

31. 08. - 08. 08. 2024

Camp pre deti a mládež

Skvelé leto pre deti a mládež v šaštínskych lesoch. Leto plné zábavy, bojových umení a novej akčnej kung fu rozprávky Kotman. Tréningy bojových umení, sebaobrana, work out, kúpanie, výlety, hudba, zakladanie ohňa, stavba a hry v pevnosti Walla, výroba zošitov, aktivity, dixit, návšteva baziliky v Šaštíne a samozrejme natáčanie pokračovania letnej campovej akčnej rozprávky Kotman.

Miesto

Šaštín Stráže - Gazárka
 

Camp a jeho okolie

Chata je situovaná v lese, v blízkosti sú jazerá, bufety, pizzeria, bazilika, detské športové ihrisko, zmrzlina, náučný chodník, pieskové duny vhodné na oddych a nácvik akrobacie a vlastné, rokmi budované lesné cvičisko - pevnosť Walla.

 

Škola Šeliem v spolupráci s Akademia Natura a s Detskou organizáciou Fénix organizuje a realizuje letný Kung fu Camp pre deti a mládež už 18 rokov v šaštínskych lesoch v letovisku Gazárka. Prečo?

Les, voda, príroda, čistý vzduch a príjemní ľudia nás presvedčili, že práve Záhorie Gazárka je pre nás to pravé.

Strava

Strava  3x denne  (raňajky, obed, večera) , pitný režim

Program campu 2024

Program je prispôsobovaný počasiu.

Sobota

príchod na camp, zoznamovacie aktivity, prechádzka do okolia, návšteva pevnosti Walla, večerná opekačka, večerný výlet na piesočné duny, zoznámenie sa s konceptom akčnej rozprávky Kotman 6.

Nedeľa

ranná rozcvička, beh, krátky ranný tréning - nácvik formy, úprava pevnosti Walla, návšteva Baziliky v Šaštíne, opekačka, oddychové a kreatívne aktivity (výroba zošitov/denníkov)

Pondelok

ranná rozcvička, beh, krátky ranný tréning - nácvik formy, úprava a tréning v pevnosti Walla, piesočné Duny, kúpanie, opekačka, oddychové aktivity, spoločenské hry

Utorok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, úprava a tréning v pevnosti Walla, návšteva polostrova, bufet, preskúmanie "hlavného" lesa, poznávanie miestnej fauny a flóry, opekačka, aktivity

Streda

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, tréning v pevnosti Walla a nácvik duelov, piesočné duny - tréning a nácvik duelov, kúpanie, opekačka, oddychové aktivity, Kotman 6.

Štvrtok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, Kotman 6., Šaštín Stráže - geo výlet, zmrzlina, tréning v pevnosti Walla a nácvik duelov, opekačka, večerný výlet na piesočné duny - pozorovanie večernej prírody, tréning senzibility

Piatok

ranná rozcvička, beh, ranná kung fu forma, natáčanie duelov v pevnosti Walla a na dunách, kúpanie, Kotman 6., opekačka, oddychové aktivity, večerný výlet

Sobota

upratovanie, balenie, odchod z campu

Ubytovanie

Ubytovanie je realizované v murovanej chate.

Vybavenie: štandardné vybavenie chaty, izby, WC, sprcha, chladnička, mikrovlnka, cvičisko, ohnisko, terasa, priestor na oddych, ranné rozcvičky, tréningy a hry.

Príchody/odchody

Doprava na camp je individuálna.

Príchod na camp: 18:00

Odchody z campu: 9:00

Účastnícke poplatky

1 turnus:   180 €

2 turnusy: 280 €

Registrujte sa na našom podujatí.

Po vyplnení prihlášky zasielame údaje k úhrade účastníckych poplatkov a základné organizačné pokyny.

Úhradou účastníckeho poplatku potvrdzujete účasť na podujatí. Každá registrovaná prihláška je rezervovaná na dobu 2 týždňov. 

Koncom školské roku zašleme prihláseným a registrovaným účastníkom campu:

- Organizačné pokyny: zoznam vecí na camp

- Doklady: kópia preukazu poistenca, kópia ID

- Potvrdenia: potvrdenie o bezinfekčnosti, súhlas s výrobou a propagáciou audiovizuálnych a vizuálnych materiálov, súhlas so spracovaním osobných údajov a informovaný súhlas

Dané dokumenty vyplnené a podpísané prosíme odovzdať pri príchode na camp. 

Vreckové

Odporúčané týždenné vreckové: 10-15 €

Mobilné telefóny a elektronické zariadenia

Organizátor nezodpovedá za stav a prípadnú stratu mobilných alebo iných elektronických zariadení. Mobilné telefóny sú povolené, avšak pokynom organizátora ostávajú umiestnené na chate. V prípade, že tento pokyn nebude rešpektovaný, organizátor nezodpovedá za prípadnú stratu.

Prihláste sa na Camp.
Po obdržaní Vám zašleme kompletnú prihlášku s organizačnými pokynmi.

Vďaka za spávu.

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Kung fu camp 2020

Archív Kung fu campov
Škola Šeliem - Zlatý Fénix - 15 rokov na Gazárke.Letné sústredenia, Kung campy, letné školy bojových umení, podujatia Akademia Natura, Kung fu víkendy